Szklane szkatułki na obrączki- gdzie je znaleźć?

Szklane szkatułki na obrączki- gdzie je znaleźć?

Jednym z najbardziej pożądanych elementów, niezmiennie, od kilku miesięcy jest szklana szkatułka na obrączki. Poszukiwania przez co trzecią przyszłą Pannę Młodą szkatułka, to nic innego jak dekoracja wnętrzarska, zaadoptowana do wyższych celów:) I nic w tym dziwnego!

Wygląda obłędnie, zarazem elegancko i bardzo prosto. Świetnie sprawdza się podczas sesji z przygotowań ślubnych, eksponując Wasze obrączki w najlepszym stylu. Co więcej, po uroczystości, nie musicie się jej pozbywać- możecie ją pozostawić i wykorzystać ponownie! Na przechowywanie biżuterii, zdjęć czy drobnych pieniędzy, które zawsze przydadzą się pod ręką.

Obserwując fora o tematyce ślubnej, wiele razy natknęłam się na pytania: „Czy ktoś ma taką szkatułkę?” , „Czy ktoś wie gdzie dostanę taką szkatułkę ?” itp. Pędzę więc z pomocą i przedstawiam Wam kilka ofert, które znajdziecie w sklepach stacjonarnych i internetowych.

1.H&M home – Cena: od 29,99 zł / w zależności od rozmiaru

2. HOMLA – Cena: 34,99 zł / rozmiar: 13x11x5 cm

3.Etsy.com – Cena od 100 zł/ w zależności od twórcy – Na zdjęciu szkatułka od @ohjuliecalligraphy

4. moremadam.pl – Cena: 32 zł , wymiar: 8,5 x6x 3,5 cm

5. sklepslubny.love – Cena: 54,98 zł/ wymiar: 5×5 cm

6. paperconcept.pl- Cena: 37,90 zł/ wymiar: 9x4x5 cm

7. Grupy ślubne na fb- Cena od 15 zł / wymiar: różny

Pamiętajcie aby sprawdzać różne miejsca sprzedaży. Pisząc ten wpis, natknęłam się na wiele stron z tym samym produktem w różnych cenach. Różnice sięgały nawet 20 zł, a szkatułka nie różniła się niczym- serio! Po co przepłacać? Organizując wesele, takimi małymi drobiazgami napędzamy sobie kosztów. 

W zestawieniu sklepów w pkt. 7 wymieniłam: „grupy ślubne na fb „- tutaj znajdziecie używane rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam m.in grupę: Giełda ślubno- weselna

Ruszajcie więc na łowy swoich szkatułek ślubnych!

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments