Tapeta na marzec

tapeta na marzec

Wiii! Dobrze widzisz!

Rozpoczynam cykl DARMOSZEK.  Nosiłam się z tym zamiarem bardzo długo, aż w końcu myśli przemieniłam w czyny. Jak wiadomo cykl, to coś co pojawia się regularnie, dlatego co miesiąc na moim blogu pojawi się tapeta z kalendarzem. Na pierwszy ogień mam dla Ciebie tapetę, którą możesz pobrać na dowolny nośnik- smartphone, tablet, laptop, komputer.  Pobierz i korzystaj- nic za to nie zapłacisz. Będzie mi natomiast bardzo miło jak podzielisz ze światem moją twórczością w social media. Dzięki Tobie większe grono osób będzie miało szansę skorzystać z DARMOSZEK.

 Z mniejszą częstotliwością, ale pojawiać się  również będą materiały do samodzielnego wydruku. Co to będzie? Na ten moment jeszcze nie zdradzę, ale czuwaj, na pewno podzielę się nowinami na social mediach 🙂 

Jak powstała tapeta na marzec?

Pomysł na marcową tapetę zrodził się z moich osobistych skojarzeń. Marzec od zawsze kojarzy mi się z pierwszymi tulipanami i kobietami. Nie mogło więc zabraknąć różu i czerwieni. Połączyłam te dwa skojarzenia, usiadłam z tabletem i voila! Grafika gotowa.

Jak użyć tapety?

  1. Kliknij w jeden z przycisków, z preferowaną rozdzielczością, znajdujących się poniżej. 
  2. Pobierz tapetę na urządzenie 
  3. Ustaw tapetę na swoim urządzeniu 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaja
Kaja
1 rok temu

piękne 😉